Susipažinkite su Privatumo Politika

Šiame dokumente nurodyta kaip UAB StockM, įm.k. 301644556, adresas: Kaštonų g. 24A, Giraitė, renka ir naudoja tinklapio https://tiekis.lt lankytojų duomenis.

Siekiant užtikrinti visapusį klientų ir puslapio lankytojų saugumą, Jūsų duomenis tvarkome remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).

Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine https://tiekis.lt bei lankantis mūsų socialinių tinklų paskyrose Facebook ir LinkedIn.

Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, pagal kurią galima Jus atpažinti – tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybę. Asmens duomenimis laikomi pavardė, vardas, pašto ar e. pašto adresas, buvimo vietos duomenys, IP adresas.

Privatumo politika galioja visiems asmenims, kurie apsilanko mūsų tinklapyje ar socialinių tinklų paskyrose, neprilausomai nuo to, ar užsiregistruojate naujienlaiškių prenumeratai/užklausos formoje.  

Kokią informaciją mes renkame?


• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų naršymo informaciją šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• Jūsų kontaktinę informaciją, prie kurios prieigą suteikiate Jūs, užsiprenumeruojant naujienlaiškį ar įrašant savo el.paštą, telefono numerį ir vardą į užklausos formą.
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Informaciją apie svetainės lankytojus kaupiame dėl šių tikslų:

  • Interneto svetainei administruoti;
  • Gerinti Jūsų naršymo patirtį ir pritaikyti ją Jūsų poreikiams;
  • Turint Jūsų sutikimą, siųsime Jums naujienlaiškius, kurie gali būti Jums aktualūs (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
  • Siekiant susisiekti su Jumis po to, kai pateiksite užklausos formą mūsų interneto svetainėje.
  • Tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant pateikti Jums aktualią informaciją.

Politikos pakeitimai

Privatumo politika mūsų interneto svetainėje gali būti periodiškai atnaujinama, todėl, siekiant palaikyti saugų ir patogų naršymą internete, rekomenduojame periodiškai perskaityti mūsų privatumo politikos atnaujinimus, šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.